ווידאו
ווידאוגלישה ← רטרו קליפ: כשקלי סלייטר התחרה נגד טום קארן... והפסיד

רטרו קליפ: כשקלי סלייטר התחרה נגד טום קארן... והפסיד

מאת יואב נקש פבואר 20, 2021

קלי סלייטר וטום קארן הם מבין השמות האגדיים ביותר בענף הגלישה ויחד איתם עומד בגאון גולש נוסף ששמו הוא גרי לופז (מר פייפליין) - שלוש הדורות מככבים בסרטון העתיק הבא כשלופז מקריין את הרגע המיוחד בהיסטוריה.

אי אז בשנת 1990 של ה-ASP, טום קארן כבר היה בעל שלושה תארי אלוף עולם וסלייטר עם פני התינוק היה השם העולה שמבקש לעצמו תואר ראשון. בתחרות קווקסילבר פרו בלקאנו בצרפת, השניים נפגשו במקצה חצי הגמר. סלייטר שראה בקארן מודל לחיקוי היה בעל סגנון חד ורדיקלי בעוד שקארן גלשן בצורה יותר מעודנת וחלקה שהתאפיינה בבגרות מסויימת. בסיומו של המקצה השופטים נטו לטובתו של אלוף העולם דאז והעניקו לו את הזכיה. שנתיים לאחר מכן קלי סלייטר זכה באליפות העולם הראשונה שלו ומאז הכל היסטוריה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים