ווידאו
ווידאועל גלגלים ← ריצ'י ג'קסון עושה טריקים בסקייטבורד שכמותם טרם ראיתם

ריצ'י ג'קסון עושה טריקים בסקייטבורד שכמותם טרם ראיתם

מאת יואב נקש מרץ 24, 2016

בדיוק כמו בגלישה גם בסקייטבורדינג אין חוקים - הכל מותר כל עוד מדובר ב-Pure פאן! אי אפשר שלא לאהוב אדם שמפגין יצירתיות ומכניס כל כך הרבה עניין למקום שמתחיל בקיק ונגמר בפליפ. אז תשכחו מכל מה שאתם יודעים על טריקים בסקייטבורדינג כי ריצ'י ג'קסון (Richie Jackson) הוא ממש לא מיינסטרים. הבחור הזה גורם לסקייטברודינג להיראות כמו ספורט חדש כי ללקט סדרת התרגילים שהוא מציג בקליפ עדיין אין כינויים. יחי היצירתיות ולחיי הגריינד האחר - ריספקט!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים