ווידאו
ווידאוטבע וחי ← ריקושט של אהבה: החברה הכי טובה שגולשת למען כולם!

ריקושט של אהבה: החברה הכי טובה שגולשת למען כולם!

מאת יואב נקש נובמבר 14, 2016

כלבים הם חברינו הכי טובים ופעמים רבות אנו מעדיפים את חברתם על פני אנשים. האהבה שלנו להולכים על ארבע זהה במידה מסויימת לאהבתנו את הגלישה ולא פעם אנו מעוניינים שהם יהנו באותה המידה מרכיבה על גלי הים ומניחים אותם על הגלשן. ישנם כלבים שככל הנראה לא ירגישו בנוח בים או על הגלשן אבל ככל שזה נוגע לריקושט, היא נולדה לגלים, נועדה לגלוש עבור ילדים מאותגרים - ריקושט היא הכלבה-גולשת הכי מפורסמת שבקרוב גם תככב בסרט.

ריקושט היא אחת מאותם כלבים המכונים "Super Dogs" - כלבים בעלי יכולות מיוחדות שכל יעודם בחיים הוא לעזור למצוקת אחרים ולהעניק להם אושר, תמיכה ואהבה. לריקושט יש קשר מיוחד לאנשים הסובלים מנכות פיזית ונפשית והיא יודעת שבכוחה לעזור להם להיות מאושרים כשהיא מלווה אותם בגלישה על הגלים. ריקושט תככב בסרט IMAX (סרט קולנוע בתלת מימד על מסך רחב) על אותם כלבים מיוחדים שפועלם הרבה מעבר להצלת חיים... הם מעניקים חיים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים