ווידאו
ווידאומוזיקה ← ריידר של זמר: דונובן פרנקנרייטר שר וגולש על גלי סירה

ריידר של זמר: דונובן פרנקנרייטר שר וגולש על גלי סירה

מאת יואב נקש נובמבר 09, 2016

דונובן פרנקרייטר הוא איש עם הרבה סטייל - גם גולש מקצועי וגם מוזיקאי בעל קול רך. בסטייל האופייני לו הוא מנסה למכור לנו סירה (הבנאדם צריך להתפרנס) אבל גם זה מגיע בסגנון רגוע בווידיאו עם נשמה. בקליפ הבא הוא מעביר את הזמן בשירה על סיפון הסירה של חברת Master craft, צופה בחברותיו גולשות וויקבורד וגם הוא מנסה את כוחו בעמידה על הגל... אם כי לא בהצלחה רבה... גם הנפילות שלו באות עם הרבה סטייל.

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים