ווידאו

טבעת בחליפה: מציע נישואים לחברתו בעת גלישה

מאת יואב נקש אוקטובר 31, 2016

הצעת נישואין זה עסק רציני ולא בגלל רכישת הטבעת אלא בגלל תזמון השאלה "התנשאי לי?". פיטר אבל (Peter Abell) בן ה-32 מקורנוול בחר בדרך מקורית להפתיע את חברתו אנג'י דה בורג (Angie de Burgh) ושלף את השאלה עם הטבעת מהחליפה בעודם גולשים על גל הגאות של נהר ה- Severn.

בווידיאו נראה פיטר כאשר הוא שולף את הטבעת מתוך החליפה, יורד על ברכו ומפתיע עם השאלה (הטבעת ששלף הייתה תחליף ואת האמיתית הוא ענד על אצבעה ביבשה). "לאחר  שראיתי שאנג'י תופסת את הגל ירדתי על ברכי ובמזל הצלחתי לשמור על יציבות", מספר פיטר לדיילי מייל הבריטי. "לא היה לה שמץ של מושג. היא לא האמינה וחשבה שאני צוחק עליה... אבל היא מיד השיבה וצעקה לעברי: YES!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים