ווידאו
ווידאוגלישה ← תחרות ריפ-קארל באלי ב-2008 זה אוצר נוסטלגי עם כל הדה-בסט!

תחרות ריפ-קארל באלי ב-2008 זה אוצר נוסטלגי עם כל הדה-בסט!

מאת יואב נקש אפריל 18, 2020

בואו ונחזור אחורה בזמן לשנת 2008 ונצלול אל זכרונות יפים בימים שבהם ארגון הגלישה היה עדיין נקרא ASP וכל השמות הגדולים התחרו אחד בשני. תחרות הסירץ' של ריפ-קארל פרו בבאלי התקיימה על גלי השמאל המושלמים של פדאנג-פדאנג ואולוואטו. איוונט שבו ברוס איירונס הוביל בבטחה וגולשים אגדיים כמו קלי סלייטר, דיין ריינלודס, אנדי איירונס, ברונו סאנטוס, בובי מרטינז, כריס וורד, סי ג'יי הובגוד, רוב מצ'אדו ופרד פטאצ'יה רק הוסיפו לחגיגה.

הסרט הבא על התחרות בבאלי הוא 45 דקות של תענוג צרוף לקט איכותי ומקורי של האירוע מתחילתו ועד סופו. במהלך הסרט קטעי קישור של המקצים, ראיונות אישיים, סקירה של החופים והגלים, נקודת מבט נוסטלגית על החלוצים של הגולשים בבאלי ורגעים אישיים בלתי נשכחים. צפיה מהנה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים