ווידאו
ווידאוגלישה ← שטפון נהר בגרמניה יוצר תנאי גלישה נדירים למקומיים

שטפון נהר בגרמניה יוצר תנאי גלישה נדירים למקומיים

מאת יואב נקש מרץ 13, 2016

זהו לא נהר האייסבאך שמספק תנאי גלישה של גל סטטי מידי יום במינכן, אלא גל על נהר מוצף בבוואריה שבדרום גרמניה. תנאי הגלישה מתאפשרים רק 4-5 פעמים בשנה ולזמן קצר ביותר בגלל השינוי במפלס הנהר. לרוב מדובר בחלון זמן של חמש שעות בעיקר בחודש פברואר כשכמויות גדולות של גשמים והפשרת השלגים מההרים יוצרים שטפון.

לדברי המקומיים מדובר בסשן גלישה לא שגרתי ומסוכן שמיועד רק לגולשים מנוסים שכן גזעי עצים ושאר דברים נסחפים בזרם הנהר המהיר. הגולשים שומרים את הספוט בסוד ולא מכייון שהוא מסוכן אלא בגלל שהוא עובד רק למספר שעות וימים ספורים (הם לא מעוניינים בצפיפות... ואפשר להבין). בינתיים הם משתפים אותנו בחוויה שלהם, בגלישה על הסיקרט ספוט בנהר הגרמני.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים