ווידאו

עזב את העצים: רוב מצ'אדו מחבק גלים בבאלי

מאת יואב נקש אוקטובר 02, 2015

בצניעות האופיינית לו, מבקש מאיתנו רוב מצ'אדו שלוש דקות מזמננו בכדי לצפות בו גולש אך מצ'אדו היקר צריך לדעת שאנו מוכנים להעניק לו הרבה יותר זמן מזה. התגעגענו לסטייל, לאומנות שלו על הגל, לסגנונו הרגוע, לדרדלוקס שעפים ברוח. גולש הנשמה שאוהב את הירוק ועושה רבות למען הטבע וזכותם של תושבי מדינות העולם השלישי למים נקיים, חוזר בספיישל אפירנס איכותי לחבק את הכחול הגדול על הגלים.

הגולש בן ה-40 שומר אמנם על פרופיל נמוך אך אין זה אומר שהוא הפסיק לשחוט את גלי גן העדן הכחול. אין תענוג גדול יותר מלצפות בו רוכב על גלי הים - קלאסיקה של גולש בכל מובן המילה. לסגנונו של מצ'אדו אין שני כי בעוד שדרכו על קיר הגל רגועה ותמיד בשליטה, מידי פעם מתפרצת העוצמה בביצוע חזק. בקליפ הבא אנו זוכים להתענג על גולש החופש הכי cool בעולם, שלוש דקות של חיבוק ענק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים