ווידאו
ווידאוגלישה ← רוב מצ'אדו טווה ביצועים על גלשן מצופה בשרף וצמר כבשים

רוב מצ'אדו טווה ביצועים על גלשן מצופה בשרף וצמר כבשים

מאת יואב נקש יולי 13, 2019

כמה מתאים לרוב מצ'אדו לגלוש על גלשן ידידותי לסביבה, וכמה זה רק מתבקש שהגלשן הזה יהיה מיוצר בממלכת הכבשים, ניו זילנד. רוב מצ'אדו לקח לסיבוב ניסיון גלשן שמצופה משני צידיו בצמר כבשים במקום ברשת הפיברגלאס הרגילה.

השייפר הניו-זילנדי פול בארון מספר כי במהלך עבודתו נשפך לו קצת גלאס על סוודר הצמר שלו ואז היכה בו הרעיון שהוא יכול להשתמש בכך בתור תחליף טבעי לסיבים הסינתטים. הרעיון הזה החל להיות מיושם על גלשני FireWire שידועים כחובבי תחליפים ירוקים בייצור הגלשנים. הצמר ידוע כחומר קל, דוחה מים, שסיביו חזקים והוא מחמם... שזה יכול להיות מועיל בגלישה במים קרים ;)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים