ווידאו
ווידאועל גלגלים ← מפרפר על טודוס: רובי מאדיסון עושה את זה שוב עם האופנוע

מפרפר על טודוס: רובי מאדיסון עושה את זה שוב עם האופנוע

מאת יואב נקש אפריל 15, 2017

אחרי שהוא רכב עם המוטוקרוס על הגלים של טיהופו והוציא לכולנו את העיניים, רובי מאדיסון חוזר אלינו עם עוד פרפור על הים והפעם ברכיבה על הגל הענק "Killers" שבטודוס סאנטוס. הפרויקט השאפתני של גלישה עם האופנוע על גל בגובה 30 פיט נעשה ב-2015 כחלק מהפקת פרסומת לשעון החכם של סמסונג. ואחרי ההקדמה, ספוילר.

בשביל למנוע מכם את האכזבה מצפיה בסרטון פרסומת של 7 דקות שנראה יותר כמו "מאחורי הקלעים", נכין אתכם מראש שלא כדאי לכם לצפות ליותר מידי. מדיסון שועט עם האופנוע באזור טודוס אבל לא נראה שהוא ממש גולש על איזשהו גל - בקטע קצר של 2 שניות הוא מתועד רוכב על איזשהו גיבוע אבל לא הרבה מעבר לכך. קצת מאכזב אחרי ה-Liquid Dreams המושקע שאיתו הוא פרץ לתודעה... תמיד טוב לחזור לצפות בסרטון ההוא וזה מה שאנו מתכוונים לעשות עכשיו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים