ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← מצלמת קסדה: נקודת מבט נוספת ל'גלישת האופנוע' של רובי מאדיסון

מצלמת קסדה: נקודת מבט נוספת ל'גלישת האופנוע' של רובי מאדיסון

מאת יואב נקש אוגוסט 31, 2015

אפשר להניח שמרביתנו ראה את הקליפ של המוטוקרוס ששועט על גלי טהיטי לפחות מספר פעמים... ואני ארשה לעצמי לנחש שמדובר בלא פחות משלוש פעמים. הפעם הראשונה הייתה מלווה בפליאה של "WTF?", הפעם השנייה הייתה בכדי לוודא שזה באמת מה שאנחנו רואים והפעם השלישת הייתה בשביל להבין איך הוא עשה את זה. אבל המשותף לכל שלושת הפעמים הוא שבכל פעם זה הדהים אותנו מחדש. רובי מאדיסון (Robbie Maddison) נתן גז על הים ותפס גלי ענק על דו-גלגלי.

את האקשן המוטורי בטהיטי של פרויקט / סרט "Pipe Dream" צילמו ממספר זוויות שונות. הפעלול של המוטוקרוס כלל הרבה מאוד הכנות ותיעוד ממספר מצלמות. בקליפ הבא אנו מקבלים הצצה חטופה לרגעים שמאחורי הקלעים. המצופים המתנפחים, הסירה שמשמשת חניה לאופנוע והפוטג' מהקסדה, הגלגל ומהאוויר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים