ווידאו
ווידאועל גלגלים ← אקשן מוטורי על הגל של טיהופו! רובי מאדיסון גולש עם המוטוקרוס

אקשן מוטורי על הגל של טיהופו! רובי מאדיסון גולש עם המוטוקרוס

מאת נועם אור אוגוסט 04, 2015

זהו ללא ספק הסרטון שחרך היום את הרשת...! ואם בטעות או שבמקרה לא נתקלתם בסרטון של פעלולן האופנועים האוסטרלי רובי מדיסון (Robbie Maddison), כנראה שביליתם היום בפלנטה אחרת. בסרטון שלעיל, האופנוען האגדי שידוע בכינויו "Maddo" יוצא למפגש מקורי ומטורף בין האדרנלין, הריגוש, והתמרון של גלישה על גלי ענק לבין המהירות, השליטה והאקסטרים שבנהיגת אופנועי שטח.

מאדיסון חיבר מדחס קטן לגלגל האחורי ושני להבים מיוחדים לגלגל הקדמי שבעזרתם הוא פשוט משייט לו על המים במהירות עצומה ו"רוכב", תרתי משמע, עם ה- CR 500 על גלי ענק בגובה של 15 פיט בטיהופו ופאפארה שבטהיטי. זהו ללא ספק סרטון הגלישה הכי משוגע, מטורף, שובר מוסכמות ולא קונבנציונאלי שנראה פה לאחרונה... ואם עד עכשיו קיוויתי שלא לפגוש במים גולש עם גלשן ממונע, היום אני מאוד מקווה שלא לפגוש במים גולש אשר רוכב על אופנוע שטח (כי היי... מי חשב אי פעם שגם זה יהיה אפשרי?!)

"תמיד כשדיברתי על הרעיון שלי לרכוב עם האופנוע על הגלים, דיברתי בבטחון מלא. אני אדם כן, ומאוד מחושב. כשאמרתי שיש בכוונתי לעשות משהו תמיד פעלתי להגשימו", מסביר מאדיסון בן ה-34. "הרגשתי כאילו אנשים צוחקים עלי מאחורי גבי. אפילו הקרובים אליי, חברים ואנשים שעזרו לי בהתחלה, כולם חשבו שאיבדתי את שפיותי, היום הוכחתי שאני יכול וזה אפשרי".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
נועם אור

בן 30 מתל אביב, במקור מאילת. בצעירותי גלשתי רוח ורק בשנה האחרונה התחלתי בגלישת גלים. בדרך כלל גולש בחוף המערבי ביפו. אוהב את הים, הגלים ולטייל בעולם.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים