ווידאו
ווידאוגלישה ← לרובין קגל סטייל מוזר אבל סופר פונקציונלי על הגל

לרובין קגל סטייל מוזר אבל סופר פונקציונלי על הגל

מאת יואב נקש ינואר 13, 2017

תתכוננו להתאהב בסגנון הגלישה של רובין קגל (Robin Kegel). כל הקטע המוזר, הרדיקלי, התנועות החדות ופסיעות הרגליים שנראות כמו שיירי הפרעות קשב וריכוז, דווקא מוכיחות עצמן כמקדם שליטה יוצאת דופן של רכיבה על הגל. זה אחר, שונה, מרתק, מעניין, חדשני ובהחלט מיוחד במינו. סגנון גלישה מאוד פונקציונאלי, לא שגרתי, עם ניחוח של סטייל ישן ואיכותי.

"באופן אישי אני חושב שללונגבורדינג אין עתיד כמו לשורט בורדס, הם תמיד יהיו חלק מנחלת העבר והפונקציונאליות שבהם תתבטא לעד בנוז רייד".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים