ווידאו
ווידאוגלישה ← הגל הכי גבוה בחייו של רודריגו קושה היה אולי הגל הכי גבוה שעליו גלשו אי פעם

הגל הכי גבוה בחייו של רודריגו קושה היה אולי הגל הכי גבוה שעליו גלשו אי פעם

מאת יואב נקש נובמבר 25, 2017

לא רק שזה לא יאמן לאילו גבהים מטפס הפיק של נזארה אלא גם לאיזה שיאים מעפילים גולשי הגלים הגבוהים. עונת גלי הענק בפראיה דו נורטה נפתחה ב-8 בנובמבר ורודריגו קושה כבר סגר אותה בגל אחד גיגנטי במיוחד. הגולש הברזילאי בן ה-38 ירד ממרום גל שנראה אף יותר מגבוה משיאו של מקנאמרה ב-2011. קשה לאמוד את גובהו של הגל אבל לקושה זה היה הגל כי גבוה בחייו.

"אני מאמין שזהו הגל הכי ענק שעליו גלשתי בכל חיי. איזה יום זה היה! חיכיתי וייחלתי לגל שכזה כל כך הרבה זמן שאין ביכולתי להביע את תחושתי. זהו (נזארה) מקום קסום ואני אוהב אותו", אמר רודריגו קושה. הגל של קושה נכנס לרשימת המועמדים בטקס פרסי גלי הענק של ה-WSL לשנת 2018. במידה ויהיה זה הגל הזוכה, אזי נציגי "ספר השיאים של גינס" יאמדו את גובהו ואולי אף יכתירו אותו כהכי גבוה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים