ווידאו

מאט מאולה חוזר מפציעה ומצליף חזק עם הזנב!

מאת יואב נקש אפריל 29, 2017

על מאט מאולה עברה תקופה קשה. לאחר שנפצע בגבו במהלך טיול באוסטרליה הוא נאלץ להתייבש על היבשה במשך כחצי שנה. ואז, רגע לפני שהחלים הוא נפצע בברכו ובעקבות כך הוא סגר שנה שלמה בלי רוטיישן אחד. כעת מאט חוזר לים ומפצה על הזמן שאבד בסדרת איירים, סנאפים וליי-בקים - מוציא את כל הרעל שנאגר בפנים. אה כן, לביצועים המטורפים בקליפ שמסתיימים עם רוטיישן 540/720, נלווה גם פסקול יפה שבו שרה אחותו, לילי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים