ווידאו
ווידאוטבע וחי ← לבן על לבן: ארנב רץ מעל מפולת שלגים באתלטיות חייתית

לבן על לבן: ארנב רץ מעל מפולת שלגים באתלטיות חייתית

מאת יואב נקש יוני 20, 2015

גם אם נגיד שזה לא חכם כל כך לרוץ דרך מפולת שלגים, לא נוכל להתכחש לעובדה כי מדובר בהוכחה ניצחת לאתלטיות הגופנית של החי. בצילום שתועד על הר כלשהו ברוסיה, נראה הסנובורדר דייויד קארייר פורצ'רון (David Carrier Porcheron), נחלץ ממפולת שלגים שהוא גרם לה. בעוד המפולת חולפת לצידו, מופיע ארנב לבן, שכנראה נבהל מנוכחותו של האדם, נמלט ורץ באמוק אל עבר המפולת כשהוא עובר בניתורים דרכה אל הצד השני.

ברגעים מסויימים נראה שהארנב פשוט רץ על האוויר ובקצות רגליו הוא מקפץ למבטחים. תסכימו איתי שמדובר בעדות מרשימה של יכולת גופנית אדירה ושל אינסטינקט חייתי מלא בהשראה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים