ווידאו
ווידאוקצרים ← רוסיה: גולשים על הכביש בשעת עומס בזמן הצפות הוריקן ג'וני

רוסיה: גולשים על הכביש בשעת עומס בזמן הצפות הוריקן ג'וני

מאת יואב נקש ספטמבר 05, 2015

גלישת רכבים (Car surfing) זה קטע. זה יותר טואינג (גרירה) מאשר גלישה ויותר ווייקבורד מסרף בורד אבל כשמדובר בלהוציא את המיטב ממצב מוצף, זה לא ממש משנה איך תקראו לזה. שעת עומס בוולדיווסטוק רוסיה והוריקן Goni שזרה הרס בפילפינים ויפן, הוריד כמויות יפות של גשם גם במחוז הרוסי. הסיקור הרציני של חברת החדשות על הנזק וההרס שגבתה הסערה קיבל תפנית מעניינת כשבמהלך הצילום נראית חבורת צעירים גולשת בכיף על כביש מוצף בשעת עומס.

כנראה שבכל טיפת מים ברוסיה יש גם כמה טיפות של וודקה ובכל מצב יהיה שם מישהו לשתות ולחגוג. זאת הדרך לעמוד בפקק... על הגלשן :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים