ווידאו
ווידאוגלישה ← שייט ושלווה: כך מרגיש החופש של ג'ון ג'ון פלורנס

שייט ושלווה: כך מרגיש החופש של ג'ון ג'ון פלורנס

מאת יואב נקש אוקטובר 19, 2016

הרעיון של "לקחת חופש" כשאתה גולש על הגלים הטובים ביותר ובכל רחבי העולם, נראה קצת מוזר, אבל גם הסבב המקצועני יכול להיות תובעני וכזה שיגרום למקצוען שבמקצוענים לצאת לאתנחתא קצרה ולנשום קצת אוויר אמיתי של ים. בין איוונט לתחנה, ג'ון ג'ון פלורנס לוקח כמה ימים של חופשה. בלי לו"ז לחוץ, בלי השכמות, בלי טיסות ארוכות ושינה בבתי מלון... JJF יוצא אל הים הגדול על סירה וגולש - מתי שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה.

 

"אין לך ברירה אלא להיות נוכח, כאן ועכשיו" מסביר פלורנס בדרכו הפיוטית. "לשוט בסירה גורם לך לשכוח מכל השאר. זה כמו מדיטציה כי אתה לא כבול ללוחות זמנים. אתה יכול להרשות לעצמך להגיע ליעד בזמנך הפנוי, כמה זמן שזה רק יקח - זה הכיף וההנאה... זהו טבעו של החופש". אז עלו על היאכטה והצטרפו לפלורנס בשיוטו במרחבי ים הגדול, בו הוא משלב את כל תשוקותיו, לוקח את הזמן ומביא לידי ביטוי את תחושת החופש בכל רגע קט!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים