ווידאו

סנטה מריה! הקטור גולש כמו ג'יזס באוסטרליה

מאת יואב נקש יולי 22, 2015

השילוש הקדוש של הגלישה כולל את הגולש, הגל ורוח הקודש ובקליפ הבא אנו מקבלים תצוגה רוחנית של כל השלושה יחדיו. כמו כולם, גם הקטור סנטמריה (Hector Santamaria) גולש מאהבה, אלא שאצלו ניכר שזה משהו הרבה יותר עמוק וספירטואלי וזה לא מתבטא רק בשיערו הפרוע שמזכיר את ישו. הביצועים על הגלים, קטעי הצילום הנפלאים (עם הדולפינים!), העריכה הכרומטית המגורענת ומוזיקת הגראנג' שנשמעת כמו מהאייטיז, הם שילוב שנותן תחושה שמדובר פה במשהו אלוהי. ואכן... סנטה מריה! איזה גולש אדיר!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים