ווידאו

מחיקו הפראית: טיובים במקסיקו הם מתנת אלוהים

מאת יואב נקש מאי 05, 2015

קליפ גלישה טוב לא צריך הרבה ספיישל אפקטים ובמיוחד כשהאפקטים מגיעים באופן טבעי. הצינורות של מקסיקו הם גם כך חלומיים וכל פינה של גל הוא בגדר הגשמה עצמית. כמו צינורות הגז התת-ימיים, הצינורות של ארץ הטקילה והסומבררו מעבירים אנרגיה להמוני גולשים. אז בלי הרבה ליטושים ונצנצים, לפניכם קליפ גלישה שבא מהמקום הטבעי והפראי. Savage Life הוא סרטון קצר של משפחה וחברים (Justin Quintal ו- Jeremy Johnston) אי שם במרכז מקסיקו.- קשה לעמוד בפיתוי, איכות הצינורות יכולים להוביל אתכם בקלות לפתחו של משרד נסיעות לעשות בוקינג למחיקו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים