ווידאו

תגידו צ'יזזז: בנות גולשות שרות שנסון שמייח :)

מאת רעי קציר דצמבר 28, 2015

למוזיקה יש חלק מרכזי בכל תחומי החיים. בכוחה להשפיע, להוות השראה, להפיג מתחים ולתת דרור לנשמה. לשיר יש את הכוח להעביר מסר ולבטא רגש שמוציא במחול את כל המאזינים לו, בים וביבשה. גלישה, כמו המוזיקה, הוא תחום שבסיסו מושתתת על אושר עילאי, ובצרוף של השנים לכדי מקשה ניתן להעצים את התחושה גם לצלילי שנסון צרפתי שמח משנות ה-60'.

גולשות הלונגבורד החינניות וות'רלי מידורס (Weatherly Meadors), קייטי גראנט (Katy Grant), קייט בראטיני (Kate Barattini), שרה סאבוי (Sarah Savoye) ואנני אובראיין (Annie O’brien) מבטאות את תחושת האושר על הגלים ורוקדות עם הגלשנים הארוכים לצלילי השנסון הצרפתי "Cheese" בביצועה של נואל קורדייר (Noelle Cordier) משנת 1967.

תחושת האושר של הבנות במהלך טיול גלישה באי נידח ושאינו מיושב, פשוט יוצא מתוך המסך ומדביק אותנו ברגש מחוייך. השיר הישן שמתנגן על רקע צבעי שחור-לבן מחזיר לנו הרבה צבע וורוד ללחיים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
רעי קציר

רעי קציר, יליד 1985. נולד וגדל בחוף בית ינאי. חולה ים, גולש, צלם ופעיל סביבתי. טייל וגלש ברחבי העולם וגר 5 שנים בקוסטה ריקה. מרגיש הכי טוב בחום טרופי ובמדינות לא מערביות. מנסה לתפוס בצילום אינטרקציות ייחודיות ולא רק גולשים ששוחטים גלים. מוטו לחיים: Anything that gets your blood racing is probably worth doing - Hunter S. Thompson. פייסבוק / אתר

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים