ווידאו
ווידאועל גלגלים ← סקנדינביות על סקייטבורד: רוכבות בחן לצד נופים ציוריים של נורווגיה

סקנדינביות על סקייטבורד: רוכבות בחן לצד נופים ציוריים של נורווגיה

מאת יואב נקש ספטמבר 06, 2015

מה יש בסקנדינביה שהופכת אותה לכר פורה שמצמיח אנשים מסוקסים? הנופים הבראשיתיים שנראים כמו גלויה אוצרים בתוכם גנים של אנשים חזקים ויפים כמו הטבע שסביבם. מן הצד האחד יש להם היסטוריה של לוחמי ים וויקינגים ומן הצד השני הם בלונדינים תמירים ובהירי עיניים. השילוב של יורדי הים האמיצים והנופים שהיפים שהשתקפו דרכם, הם שהפריחו גזע אחר של נשים אתלטיות גבוהות ועם יופי מיתי... שיודעות גם לרכוב מעולה על סקייטבורד.

לאחר כל ההקדמה הארוכה הזו, לא יהיה קשה להבחין שיש לי חולשה לנשים הנורדיות ולנופים העוצמתיים שבהן יופיין פרח, ועל אחת כמה וכמה כשהן עוסקות בספורט שיש לי חיבה גדולה אליו - סקייטבורד לונגבורד. אישתאר בוקלנד (Ishtar Backlund) נחשבת לחלוצת הדאון-היל סקייטבורד בשוודיה והיא ללא ספק אחת מהבחורות הכי טובות שתראו על קרש ארוך בעל ארבע גלגלים.

בסרטון הבא בוקלנד ומספר חברות לוקחות את הדרך של הירידות התלולות במסען דרך סקנדינביה הפראית. הבנות גולשות במורדות תלולים, מול רוחות צוננות עם הרבה מאוד אומץ וסטייל. את מוזיקת הרקע של הקליפ מרפדת להקה שוודית בשם טוסילאגו Tussilago. צפייה מהנה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים