ווידאו
ווידאוקצרים ← פוטג' מותח: קייאקיסט מותקף על ידי עמלץ ומחולץ ללא פגע

פוטג' מותח: קייאקיסט מותקף על ידי עמלץ ומחולץ ללא פגע

מאת יואב נקש יוני 02, 2017

לאחר מקרה התקיפה של מיק פאנינג הוא החליט להחליף את גלשני היאם-יאם הצהובים לצבע פחות מזמין והפוטג' הבא מוכיח פעם נוספת שכרישים נמשכים יותר לצבעים בוהקים. בצילום חובבנים שנקלט ברגע הההתרחשות בחוף מונטריי בקליפורניה, נראה עמלץ ענק מימדים תוקף את הקייאק האדום ולא בהכרח את הקייאקיסט. הרגעים הראשונים של התקיפה לא תועדו אך הרגעים המותחים עד חילוצו של הקייאקיסט נראים בברור דרך צילום זום רועד.

בני הזוג שצילמו את רגעי התקיפה התקשרו לכוחות ההצלה ואלו הזעיקו סירת חילוץ לכיוונו. במשך כל אותו הזמן ועד חילוצו היה חשש כבד לחייו. הקייאקיסט נפנף בידיו ונתלה על מצוף וכאמור בסיומו של אירוע מפחיד הוא חולץ ללא כל פגע.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים