ווידאו

פחד של פוטג': רוס קלארק ג'ונס כמעט טבע בנזארה

מאת יואב נקש פבואר 27, 2018

גולש גלי הענק האוסטרלי כבר בן 52 ויאמר לזכותו שהוא עדיין גולש על מפלצות. לאחר כארבעה חודשים של עונת ביג ווייב בנזאזרה, רוס קלארק ג'ונס חווה מקרה של כמעט-טביעה שתועד במצלמה. רוס תפס גל ימני, נפל ממנו ונסחף עם הזרמים אל הסלעים שמתחת למצוק אל מה שאותו הוא מכנה "אזור המוות" (Death Zone).

רוס מצא את עצמו נאבק בזרמים חזקים ושבירות גלים שמחצו אותו בין סלעים. בניסיון להחלץ משם ולהגיע לאופנוע הים הוא נשאב בחזרה אל הסלעים ומהר מאוד הבין שדרכו החוצה תהיה בייסורים. בשארית כוחותיו וכשהוא מתנשם בכבדות, רוס הצליח לחלץ את עצמו. לאחר שהתמוטט מעייפות, קיבל קצת מים וטפיחה על השכם ממקומיים אמר קלארק-ג'ונס: "נראה לי שאני סיימתי להיום. נראה לי מספיק אחרי 3-4 חודשים של עונה. אני הולך לאכול, לשתות איזה יין ולבקר בטירות...".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים