ווידאו
ווידאוגלישה ← מתחת לרדאר ועל מפלצות של גל: תכירו את סקוט דניס

מתחת לרדאר ועל מפלצות של גל: תכירו את סקוט דניס

מאת דודי לוי דצמבר 16, 2015

אל תרגישו רע אם השם לא מצלצל לכם מוכר. יש צ'ארג'רים שנמצאים מתחת לרדאר והחשיפה העקרית שלהם היא למים מלוחים, קרני השמש וגלים גבוהים. סקוט "וויפ" דניס (Scott “Whip” Dennis) הוא אחד מאותם גולשים מניו סאות' וויילס באוסטרליה שאם הוא צץ לכם בפיד אז בדרך כלל יש לזה סיבה טובה.

בקליפ הטעים הבא שנקרא “Peanut Butter", דניס וחברו תוקפים פקונגות אוסטרלים מפלצתיים ולקראת סופו השניים מופיעים בדואט בתוך צינור משותף. דניס הוא אחד מהגולשים שאחרי שתצפו בו גולש אז לא רק שתעריכו את האומץ שיש לו אלא גם לבטח לא תשכחו את שמו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
דודי לוי

בן 31 עם אהבה ענקית לים ולגלישת הגלים. הים והגלישה זה המטען האנרגטי שלי ואני מאמין שלהיות מחובר רגשית למשהו שיש לך תשוקה ואהבה כלכך גדולה אליו, זה משהו מיוחד.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים