ווידאו

סקוט דניס הוא גולש שאוהב לאלף מפלצות רעות

מאת יואב נקש אפריל 17, 2018

הוא נחשב בעיני רבים ל"משוגע" בענף הגלישה וזאת מכיוון שסקוט דניס אוהב את סוג הגלים שמהם כולם נרתעים. ככל שהם יותר עוצמתיים, גבוהים, סגורים, צינוריים ונשברים בפראות, כך האדרנלין זורם בגופו יותר בשלווה ומניע באומץ את הגלשן שלרגליו.

הגולש האוסטרלי הידוע בכינויו גם "וויפי" (Whippy) אוהב את הפקונגות בכל רחבי העולם ואין גל אחד מפלצתי באוסטרליה שהוא לא רכב עליו.  ואם במקרה יצא לכם לשמוע את שמו בעבר אז ככל הנראה זה היה בזכות הוויפאאוט הוירטואוזי שלו ב"רייט" הידוע לשמצה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים