ווידאו
ווידאוטבע וחי ← צפו: שחף חוטף מצלמת גו פרו מתייר ועף לסשן צילום קצר

צפו: שחף חוטף מצלמת גו פרו מתייר ועף לסשן צילום קצר

מאת שני ברטל אוקטובר 07, 2015

בניו זילנד יש ציפור מדהימה ביופיה וחכמה שנקראת Kea. מעבר לציוצה המיוחד (קיאה קיאה) ונוצותיה היפים יש לה גם חולשה לדברים נוצצים. ה-Kea לא מפחדת מבני האדם ורבים הם הסיפורים שמצלמות יוקרתיות עפו לאי שם כשהיא אוחזת בהם בטפריה ובמקור שלה. בווידיאו הבא ניתן להבחין בתסמונת קלפטומנית דומה אלא שבמקרה זה השחף עוד דאג להחזיר את מצלמת הגו-פרו לבעליו. מקור ארוך, מעוף קצר, וקטע מצחיק שהבהיל עד מאוד את התיירים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שני ברטל

בת 26,ילידת ראש העין. בעלת אהבה גדולה למוזיקה וז'אנר הרוק, רגאיי וגלישה בפרט. כותבת שירים מגיל שמונה ובהמשך התפתחה גם האהבה לכתיבה יוצרת. אמן אהוב: בוב מארלי משפט השראה: "Live in the sunshine, Swim the sea, Drink the wild air" המשפט מקועקע על רגלו של בן זוגי.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים