ווידאו

חמוד אך מפוחד: כלב ים בורח מאורקה ומטפס על סירה

מאת יואב נקש ספטמבר 01, 2016

הטבע היפה הוא מקום אכזר. בעלי החיים נמצאים במאבק מתמשך של השרדות והתמודדות עם סיכון יום-יומי בחוליות שרשרת המזון של הטורף והנטרף - זהו דרכו של הטבע וכך זה היה מאז ומעולם. כלב הים הוא הטרף המועדף עמלצים וגם על לוויתני אורקה ובמאבק ההשרדות הזה על חייו על כלב הים להיות חד בחושיו, זהיר ולמצוא במהירות דרכי חילוץ אקראיים.

כלב הים בקליפ שלעיל הצליח להערים על שני לוויתני אורקה שהיו במסע קטל ומצא מפלטו על סיפון של סירה. בקליפ שלעיל נראה כלב הים כמו חברו הטוב של האדם מהיבשה. עיניו פעורות לרווחה והוא נראה מפוחד עד עמקי נשמתו מהשוחים במים יותר מאשר ההולכים על שניים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים