ווידאו
ווידאוגלישה ← המעריץ הסודי: מסתבר שטום האנקס משוגע על קלי סלייטר

המעריץ הסודי: מסתבר שטום האנקס משוגע על קלי סלייטר

מאת יואב נקש ספטמבר 26, 2020

טום האנקס, גדול שחקני הוליווד והאדם שגרף כמעט כל פרס קולנועי וגילם כל דמות אפשרית הוא אושיה מפורסמת גם במקומות הכי נידחים בעולם. אך בזמן שכולם סוגדים לשחקן המפורסם מסתבר שיש לו אליל גלישה שהוא מביט עליו בהערצה - ואם אתם שואלים, זה לא בגלל כישורי המשחק שלו ב"משמר המפרץ". מסתבר שטום האנקס משוגע על קלי סלייטר ובראיון שקיים לתוכנית "in Depth" של גרהאם בנסינגר הוא ממש לא הסתיר את התלהבותו כשסלייטר הציג לפניו שאלה הקשורה לכישוריו בגלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים