ווידאו
ווידאוגלישה ← סשן בסראונד: הגולשים במזרח ארה'ב לא נרתעים מהקור המקפיא

סשן בסראונד: הגולשים במזרח ארה'ב לא נרתעים מהקור המקפיא

מאת יואב נקש פבואר 17, 2021

גם בכפור סיביר במזרח ארה"ב הגולשים לא מוותרים על ימים של גלים. הסערה החורפית שפקדה את רצועת החוף של ג'רזי וצפונה הביאה איתה סוול שאי אפשר היה לעמוד מן הצד בלי להכנס ולקדוח דרכה. לבושים מכף רגל ועד קודקוד הם צעדו בשלג וטבלו במים קפואים. שלושה ימים הם התמודדו עם התנאים המקפיאים והסרטון באורך 8:40 דקות מציג את הנחישות והקרבה. בסרטון הזה יש גם סאונדטרק מעולה - אז שווה לצפות עם ווליום ולהתחמם עם זה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים