ווידאו
ווידאוגלישה ← אחוות נשים, אהבת גלים: 7 גולשות, חברות, מחבקות את הים

אחוות נשים, אהבת גלים: 7 גולשות, חברות, מחבקות את הים

מאת יואב נקש אפריל 09, 2021

לנשים יש גישה אחרת לים ולגלישה בפרט. שלא כמו הגברים שמתפארים בביצועיהם, גולשות הן יותר מעודנות בגישתן, הן אוהבות את ההרגשה ולא בהכרח צריכות להוכיח משהו לחברותן. 7 הגולשות שבסרטון הבא "Seven of the sea" משתפות אותנו באחווה ובאהבה שיש להן האחת כלפי השניה וביחד, לים. התיעוד הבא הוא חוויה אמיתית לצפיה, מעניק תחושה טובה, מרנין, קליל ומחבק - הוכחה לכך שכל המטרה בגלישה זה ליהנות... גם על היבשה עם החברות הטובות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים