ווידאו
ווידאוגלישה ← על גלים בגובה שפוי: שיין דוריאן בקליפ גדוש בסטייל

על גלים בגובה שפוי: שיין דוריאן בקליפ גדוש בסטייל

מאת יואב נקש אפריל 28, 2016

מדי כמה זמן ובין עוד סשן על גלי ענק, שיין דוריאן מפתיע אותנו עם קליפ על גלים בגובה שפוי. בניגוד למה שנהוג לחשוב, דוריאן אינו גולש רק על Jaws וברגע ש-Peahi לא מרקיע לשחקים הוא מוצא את הזמן להשתעשע על גלים בחצר האחורית שלו במאווי. בסרטון הבא דוריאן מציג סגנון גלישה אדיר עם חכמת גלים שרק אדם בגילו יכול להפגין. הגולש בן ה-44 מפליא בביצועים נקיים, חיתוכים חדים וקדיחה של צינורות נקיים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים