ווידאו
ווידאוגלישה ← זו דרכה של ילדות מופלאה: שיין דוריאן מגדל את ילדיו על טהרת אהבתו לים

זו דרכה של ילדות מופלאה: שיין דוריאן מגדל את ילדיו על טהרת אהבתו לים

מאת יואב נקש יוני 12, 2017

ג'קסון בן ה-10 וצ'ארלי בת ה-7 הם ילדיו של גולש גלי הענק בן ה-45, שיין דוריאן. בניגוד להורים רבים, שיין לא שומר אותם בתוך בועה מזכוכית אלא מאפשר להם לצאת אל העולם וללמוד אותו ממקור ראשון.

בדרכו הייחודית, שיין מעניק להם ילדות מיוחדת במינה שכוללת ניסיון מוטורי (בפיקוח וליווי כמובן), גלישה משותפת על גלי הים, סקייטבורדינג, צלילה ומעל לכל, כבוד ואהבה לטבע ולחי. תשוקתו לעולם הים מקנה להם בטחון רב ומכינה את ילדיו לחיים האמיתיים שמצפים להם על היבשה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים