ווידאו

שארקנדו: איך הגיע כריש לאמצע כביש באוסטרליה?

מאת יואב נקש מרץ 31, 2017

סופת הציקלון "דבי" שפקדה את צפון מזרח אוסטרליה הביאה עימה גשמים כבדים ורוחות עזות שהגיעו למהירות של 250 קמ"ש. בעיירה אייר שבקווינסלנד הופתעו התושבים לגלות שבין שלל הדברים שהתעופפו / נשטפו מן הים היה גם כריש שורי. הכריש נמצא מוטל ללא רוח חיים על כביש ראשי שהוצף והפך במהרה לשיחת היום בעיירה וברשת החברתית בכל רחבי העולם.

המחזה של כריש באמצע העירה מזכיר לרבים את הגרסה הקלנועית של סרט האימה הקומי "Sharknado" שבו כרישים נסחפים בעקבות סופת ציקלון ליבשה (ואפילו עד לחלל) וגורמים לאימת התושבים. הנה תקציר הסרט ב-2 דקות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים