ווידאו

להב משונן: צפו בצוללן שולף סכין מראשו של כריש

מאת יואב נקש מרץ 10, 2017

יש דברים מוזרים בעולם הזה שאין להם תמיד הסבר והסרטון הקצר שלעיל הוא אחד מהם. כשמדריך הצלילה ברט ג'ונסון יצא עם קבוצה לצלילה באיי קיימן הוא נתקל במחזה לא שגרתי - כריש מסוג Nurse שוחה על קרקעית הים כשסכין נעוץ בקודקוד ראשו. ג'ונסון התקרב אל הכריש בזהירות רבה והצליח להושיט את ידו ולשלוף את הסכין מראשו.

לשאלה כיצד הגיע הסכין להיות נעוץ בראשו של הכריש אין הסבר חד משמעי. אחרת מהסברות גורסת שככל הנראה ובגלל הזווית הישרה והנעיצה "הרפה" של הלהב בראשו, ייתכן שהסכין נפל מידיו של דייג בזמן ששהה על סירה."אני לא יכול להגיד בברור איך זה קרה אבל למרבה המזל זה לא היה חמור והכריש נראה שוחה באותה שונית אלמוגים ביום שלמחרת", אמר ג'ונסון בתגובה לכך.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)









צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.




צלם ים