ווידאו
ווידאותרבות ← מעגל גולשים לזכרו: כבוד אחרון לשון 'בארני' ברון

מעגל גולשים לזכרו: כבוד אחרון לשון 'בארני' ברון

מאת יואב נקש יוני 29, 2015

בתחילת חודש מאי 2015, קהילת הגלישה העולמית קיבלה בעצב רב את הבשורה על לכתו של אגדת הגלישה מסנטה קרוז קליפורניה, שון "בארני" בארון (Shawn “Barney” Barron). בארני שהיה אחד מהצ'ארג'רים הראשונים במאבריקס וממובילי הדרך בתחום גלישת האייריאל התנדב גם למען ילדים רבים ורכש הרבה מאוד חברים שהעניקו לו כבוד ואהבה בסנטה-קרוז.

בארני היה אדם מאוד מיוחד, יצירתי עם נפש של אומן שרצה רק בטוב כולם. הוא נפטר בגיל 44 כנראה משימוש בסם מסוג מת' שגרם לו להתקף לב. הקהילה המקומית של סנטה קרוז שזכרה לו חסד רב בחייו, ערכה לזיכרו טקס מעגל גולשים מרגש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים