ווידאו
ווידאוגלישה ← סשן עם סלע: המדרגה של שיפסטרן מובילה לגן עדן או לג'הנום

סשן עם סלע: המדרגה של שיפסטרן מובילה לגן עדן או לג'הנום

מאת יואב נקש ספטמבר 24, 2015

שיפסטרנס בלאף בטזמניה אינו מיועד לבעלי לב חלש. למעשה צריך להיות קצת / הרבה משוגע בשביל להתקרב למרחק נגיעה מהמפלצת... שלא לדבר על לגלוש עליה. הגל שמספק את אחד הדרופים הדרמטיים ביותר בעולם ממשיך בצינור עבה שנערם אחד על גבי השני ומדרגה מסולעת באמצע הדרך שלא מותירה ברירה אלא לרדת אותה בקפיצה. מדרגה זו היא אחד הדברים שמרתקים אותנו בצפייה, ובעבור הגולשים בשיפיס זהו האתגר הגדול מכולם - לעבור את המשוכה ולהמשיך הלאה.

הקליפ הבא צולם במהלך סשן גלישה שנקרא בפי הגולשים "היום של השנה" (Day of the Year). לאורי טואנר (Laurie Towner), ג'יי "בוטל" ת'ומפסון (Jay “Bottle” Thompson), ברנט דורניגטון (Brent Dorrington), טיילר הולמר-קרוס (Tyler Hollmer-Cross), ראיין היפווד (Ryan Hipwood), מארטי פאראדיסיס (Marti Paradisis), דני גריפית'ס (Danny Griffiths), מארק מאת'יוס (Mark Mathews) ועוד גולשים רבים אחרים נותנים בראש על אחד הגלים המשוגעים, מטריפים ומסוכנים שיש בעולם הכחול.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים