סימנים בחול... שיר עם נשמה אומנותית

מאת יואב נקש פבואר 17, 2013

כשהים והאדם פותחים במחול לצלילי מוסיקה נעימה הם יוצרים אומנות זמנית של סימנים בחול עד שגלי הגאות שוטפים אותם באהבה. בוידיאו קליפ הבא של היוצר רוארי ג'וזף (Ruarry Joseph) שצולם בצפון קורנוול (Cornwall) אנגליה, יוצא אדם בשם טוני פלאנט (Tonny Plant) לריקוד יצירתי ומעורר השראה שבו הוא יוצר סימנים בחול עם מגרפה. שם היצירה המוסיקלית: "Until the luck runs dry" (עד שהמזל מתייבש). כשהמוסיקה, הים והאדם נפגשים הם מבטאים את ההרמוניה המושלמת והמיזוג הנצחי. האזנה וצפיה נעימה:)

signs on the sand סימנים בחול מוסיקה
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים