פשוט ולעניין: קליפס לעיגון הגלשן

מאת יואב נקש יולי 17, 2017

ההמצאות הפשוטות הן היעילות ביותר. בלי כבלי חשמל, הוראות הפעלה או שלט. פשוט. וואט יו סי איז וואט יו גט ובמקרה הנוכחי זה גם מה שכל גולש צריך שיהיה לו בסטנד ביי לציוד הגלישה - קליפס מפלסטיק לעיגון הגלשן.

הלואו טק גדג'ט הבא יכול להחשב בקלות לגאוני. קליפס קטן שאיתו אפשר לעגן כל גלשן אל הקיר בחדר, לסטנד בחנות או כמגן על הריילים בעת שינועו. יש דברים שפשוט לא דורשים הסבר מפורט אבל בכל זאת, הקליפס יכול לחסוך הרבה מקום, להגן על הגלשן מנזקים מיותרים? ואינו דורש התקנה מסובכת מעבר לשני ברגים קטנים.

עד כמה שהקליפס הבא נראה טריוויאלי וכמו משהו שכבר נראה בעבר, ממציאו, סקוט מקלין, דאג לרשמו בתור פטנט. "ה-Quiver Grip עשוי מחומר פלסטיק קשיח שמעגן את הגלשן לכל משטח. כל שצריך הוא להכניס את הגלשן לפתח הקליפס והוא ילחץ על דפנות הגלשן בעדינות". מסביר מקלין. "הקוויבר גריפ מתאים לכל מידה של גלשן ואוחז בו מבלי שיחליק או שיגרם לו נזק. ההתקנה פשוטה ביותר ודורשת רק הברגתם של שני ברגים לכל סוג משטח".

הקליפס לגלשן עדיין נמצא בשלב גיוס הכספים באת קיקסטארט ועל כן אין עליו תג מחיר (בהנחה שהוא יעלה כ-15 דולרים = כ- 45 שקלים). יחד עם זאת ובמידה ותהיו מעוניינים לרכוש אחד שכזה, תוכלו לתרום מכספכם למימוש הפרויקט בקישור הבא ולקבל את הקליפס הרבה לפני כולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים