ווידאו
ווידאוגלישה ← שבו במושב הנהג ותדהרו בתוך הצינור המהיר של קנדוי

שבו במושב הנהג ותדהרו בתוך הצינור המהיר של קנדוי

מאת יואב נקש נובמבר 01, 2015

האחים לבית סמית' דואגים לשחרר כל שני וחמישי איזה קליפ שמדביק אותנו למושב הכיסא ולא נותן לנו לקום עד שהבא אחריו מתחיל. ככל שזה נוגע לצינורות גלים, קואה סמית (Koa Smith) רחוק מלהיות "נהג חדש". בקליפ הבא הוא מזמין אותנו לשבת על כיסא הנהג שלו ולהרגיש איך זה לדהור בתוך גל צינורי מושלם עם מים בצבע טורקיז - צינור אחד, ארבע סקשנים של קאברים וספוט אחד מיוחד שנקרא Kandui באינדונזיה. נסיעה טובה:)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים