ווידאו
ווידאוגלישה ← כסף וזהב: גולש בצינורות העושר של צפון קרוליינה

כסף וזהב: גולש בצינורות העושר של צפון קרוליינה

מאת יואב נקש יוני 16, 2015

אין כמו ההרגשה שבגלישה בתוך שבירת הגל כשהמים המלוחים עוטפים אותך באהבה. צינורות, צינורות ועוד צינורות... החלום הרטוב של כל גולש. כמו לידה מחדש מתוך מערה רטובה, כמו האור שבקצה המנהרה שנותן תמיד תקווה - צינורות הם המהות של הגלישה, השאיפה הנצחית של הגולשים. וכמה נחמד שיש גולשים טובים שמצמידים אל גופם את הגו-פרו ולוקחים אותנו אל עומק החוויה גם מבלי שפיזית נצטרך להיות שם (זאת על אף שהיינו נותנים הכל בכדי להיות שם במקומם).

הסוול המושלם שעליו גלש ברט בארלי (Brett Barely) בצפון קרוליינה (Outer Banks, NC) הוא אחד מאותם רגעים מופלאים שלמענם אנו מתעוררים בבוקר. כמה חבל שזה שזה אינו מראה שכיח במחוזותינו אבל לפחות הצפייה בקליפ מנחמת אותנו ומהפנטת את חושינו. טריפל צינורות על גל אחד ויציאה לאייריאל... יש יותר מושלם מזה? מיסטר בארלי תיעד את העושר ב-Siver and Gold

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים