ווידאו

לשחק קוביות: תרגילים לסיקס פק עם ליירד האמילטון

מאת יואב נקש פבואר 23, 2016

אוקי, כשליירד אומר משהו אז כולם צריכים להקשיב ועל אחת כמה וכמה כשהגולש האדיר מדבר על כושר גופני ותרגילים. אז נכון, בקליפ הבא הוא רק מדגים ולא אומר מילה אבל סדרת התרגילים שלו לבטן שרירית עם קוביות של שש (בלי בש) ברורים כאילו ומרחתם שמן בשביל להבליט אותם.

זה הזמן להתחיל לחזור לכושר ועל הדרך לחטב את הגוף, להוריד את הכרסון הקטנטון של החורף ולסתת בטן (Abs) של גולש-על. תרגילים אלו שאום מדגים ליירד דורשים מכם קצת זמן פנוי, מזרן יוגה וגם כדור. תשננו, תלמדו ותקשיבו למה שהוא מדגים... הוא יודע מה שהוא או-מר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים