ווידאו
ווידאוגלישה ← ביג ווייב סרפר! רק בן 5 וגולש על גל בגובה בניין (יחסית לגובהו כמובן)

ביג ווייב סרפר! רק בן 5 וגולש על גל בגובה בניין (יחסית לגובהו כמובן)

מאת יואב נקש מרץ 25, 2015

מספיקה הצפייה בקליפ בשביל לחזות במדויק את עתידו של הילד הצעיר מהוואי. סטיב "סטיבי" רוברטסון הוא רק בן 6 (לפי מה שפורסם) או 5 (לפי מה שכתוב בקליפ) והאמת שזה לא משנה מהו גילו המדוייק כי כך או כך לילד יש אומץ לתפוס גל שמתמר הרבה מעל ראשו. ילד בן 5-6 בגובה 1.30 מטר לערך וגולש על גל שכזה מפליא באותה המידה שבה נמלה אוחזת בצבתותיה משקל גדול מגופה. לצידו של סטיבי נמצאים במים דודיו שדואגים לשלומו ועוזרים לו בתפיסת הגל. בצילום מאוקטובר 2014, סטיבי נראה מנצל את גילו הצעיר באחת מהפעמים היחידות בחייו שהוא יכול להבריז גל ויוותרו לו.. :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים