ווידאו
ווידאוגלישה ← גריינד עם גלשן: ג'וליאן ווילסון בביצוע סקייטבורד על גל בריכה

גריינד עם גלשן: ג'וליאן ווילסון בביצוע סקייטבורד על גל בריכה

מאת יואב נקש מרץ 19, 2020

לגלישת גלים וסקייטבורדינג תמיד היה מכנה משותף וגם אם האחד נעשה על הקרקע והשני בים הם עדיין שני הפכים שמשלימים האחד את השני ומעניקים את אותה ההרגשה הנפלאה שברכיבה. ג'וליאן ווילסון שאוהב את שני הענפים שילב ביניהם בפרויקט שאפתני שבו הוא הציב רמפה לגריינד באמצע נתיב הגל בבריכת הגלים של URBNSRF במלבורן. לאחר הרבה נסיונות, חישובים ורגעים מסוכנים שבו המתקן כמעט פגע בראשו, ג'וליאן הצליח להגשים את הרעיון לכדי ביצוע יחיד ומשולב.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים