ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← מאיגרא רמא: גולש סקי שרד גלגול חופשי של 500 מטרים!

מאיגרא רמא: גולש סקי שרד גלגול חופשי של 500 מטרים!

מאת יואב נקש פבואר 04, 2017

הביטוי "מאיגרא רמא לבירא עמיקתא" הוא משל לנפילתו של אדם משיא הגדולה וההצלחה ובמקרה זה המושג מקבל מובן קצת יותר מוחשי - נפילה ממצוק גבוה ובגלגול אינסופי לתהום! גולש הסקי איאן מקינטוש הוא מקצוען בתחומו אבל באותו יום של דאון-היל על הר באלסקה משהו התפקשש והוא התגלגל חופשי על מדרון מושלג ותלול של 500 מטרים (1600 פיט).

למרבה המזל הוא יצא מזה ללא פגע אבל הרגע שנקלט בעדשת המצלמה ונשמע במקרופון של מצלמת הקסדה מפחיד במיוחד. בסרטון הבא הוא מסביר כיצד קרה שהוא איבד אחיזה ואיך הוא שרד את ה-Free Roll העצום הזה בריא ושלם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים