ווידאו

זו הסיבה שבדרום אפריקה צומחים אלופים בגלישה

מאת יואב נקש אוקטובר 26, 2015

המשוואה היא מאוד פשוטה: קחו (כמעט) כל גולש ותשקו אותו בגלים ימניים שצומחים על ספוטים מושלמים בדרום אפריקה ואחרי מספר שני הוא כבר ילבלב ב-WCT. סלייד פרסטוויץ' (Slade Prestwich) בן ה-20 הוא יליד דרום אפריקה וכיאה לאחד שכזה הוא צמח לגובה על הגלים שבחצר ביתו. בקליפ הבא סלייד מהלל (ובצדק) בשבחם של הגיבועים הדרום אפריקאים ומשתף אותנו בשאיפותיו להגיע לסבב המקצועני. לפי מה שרואות עינינו סביר להניח שאת שמו של סלייד עוד נשמע מתנגן בעתיד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים