ווידאו

סגר ת'באסטה וערך סרט מדהים מהטיול בסרי לנקה

מאת יואב נקש יולי 18, 2015

בשנה שעברה סבסטיאן לינדה (Sebastian Linda) סגר פרק בחייו ופתח ספר שלם במקומו. הוא התפטר מעבודתו, נישא לבחירת ליבו ונסע לטיול ירח דבש בסרי לנקה; מטיולו הוא חזר עם הרבה מאוד קטעי צילום שאותם הוא ערך לכדי יצירת מופת מהפנטת - כזו שלא רואים בכל יום. הקומפוזיציה של הסירטון מתארת כל נדבך ופרט שמאפיין את "אי הדמעה": התרבות העשירה, פניהם של התושבים, הנופים הציוריים ועד לחי מלאי החיים... את כל הטוב שניבט דרך עדשת עיניו הוא עטף בעריכה שניכר בה הרבה מאוד מהרגש והנשמה.

את הקליפ מלווה קריינות שלקוחה מכתביו של הפילוסוף הנערץ אלאן ווטס (Alan Watts) יחד עם הוויזואל המרהיב, הקליפ הזה מעביר מסר אנושי ומעניק תחושה נעימה וצתמרמורת שחולפת לכל אורך הגו. סבאסטיאן הציג את סרי לנקה במלוא הדרה והעניק לה ביטוי דרך שטף גדול של אהבה. צפייה מהנה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים