ווידאו
ווידאוגלישה ← מזור לנשמה: המשמעות שבגלישה זה בחיים שניתנים בחזרה

מזור לנשמה: המשמעות שבגלישה זה בחיים שניתנים בחזרה

מאת יואב נקש אפריל 07, 2017

כל אדם גולש בגלל סיבה כלשהי - לעיתים זה נעשה במודע ולעיתים זה פועל יוצא שאין לו ממש הסבר. לגלישה יש משמעות וכוח להשפיע על הגישה, המחשבה וההתנהלות שלנו בחיים. הספורט המופלא הוא כמו תרופת הרגעה, מזור לנשמה ועוצמה מדיטטיבית שיכולה להרגיע ולהעניק בטחון שאבד. לגולשת הלונגבורד קריסטל ת'ורנבורד-הומסי, הגלישה העניקה את החיים שהיא איבדה כשנאלצה לעבור הפלה.

ב-5 דקות הבאות של הסרטון "Sliding into the Light" אנו לוקחים שאיפה ארוכה של אוויר צח ומתחברים לתהומות הנשיה של האישה שלא הפסיקה לצעוד על הלוננגבורד שלה. החיבור שלה לים, מילדות ועד בגרות, על המגבלות והקשיים והכוחות המחודשים. תפנו כמה רגעים לצפייה ותרגישו חיים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים