ווידאו

דני מקאסקיל מפריע לשכנים בסשן BMX על גגות הבתים

מאת יואב נקש דצמבר 17, 2015

כשהרחובות של האי הספרדי בגראן קנאריה (Gran Canaria) צפופים אז לדני מקאסקיל (Danny MacAskill) יש פתרון יצירתי. הוא לוקח את אופני ה-BMX ועושה קיצור דרך על גגות ובין מרפסות הבתים. צילום ה-POV של רוכב האופנים הכשרוני ממחיש כמה קור רוח ושליטה צריך בשביל לטייל עם זוג גלגלים על הקצה. מרווח הטעות לנפילה חופשית הוא מזערי אבל הבחור האמיץ מסקוטלנד עושה את זה בלי למצמץ. אל תמצמצו גם אתם... צפייה מהנה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים