סאנפר רוקס: המקום שבו אתם אמורים להיות

מאת יואב נקש ינואר 23, 2016

סנאפר רוקס (Snapper Rocks) וברלי הדס (Burley Heads) בגולד קואסט האוסטרלי הם שני שמות שבונים רצועת חוף עם גל אחד מושלם - הספוט שבו אתם חייבים לגלוש לפחות פעם אחת. הרבה מעבר למקום הנפלא, לווייב של הגלישה ולאורח החיים הבריא שמסביב, ברגע שתתפסו את הגל הימני החלומי, הספוט הזה יחקק בזכרונכם לעד (זאת בתנאי שתמצאו פרצה בין כל ליין-אפ המקצוענים וכמות הגולשים הצפופה...). אבל ברגע שתפסתם את הגל, אתם תוכלו להתנחם גם הוא יהיה היחיד שלכם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים